Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Szerintetek érdemes Waldorf...

Szerintetek érdemes Waldorf iskolába menni?

Figyelt kérdés
2014. máj. 11. 21:31
 1/7 anonim ***** válasza:

Valamelyikbe igen, valamelyikbe nem annyira. Érdeklődni kell, hogy a konkrét Waldorf iskolának jó-e a híre.

Vannak előnyei, a gyerek nincs akkora stressz alatt, de nem mindenkinek jön be ez a felfogás. A közhiedelemmel ellentétben nem fognak lemaradni, plusz egy évvel megszerezhetik az érettségit, és sokan mennek egyetemre.

2014. máj. 11. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
én is Waldorf iskolába jelentkeztem.
2014. máj. 19. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
és milyen?
2014. máj. 28. 21:39
 4/7 anonim ***** válasza:

én waldorfos vagyok és csupán csak nyolcadikos szóval nem tudom neked mennyit fog számítani a válaszom.

A waldorf iskola a világ legjobb dolga (szerintem)

Most ballagok és az egész osztály együtt marad,mégis tudom, hogy a ballagáson bőgni fogok mert nem akarom se az épületet se a tanárokat se a kissebbeket itthagyni.Tévhit hogy nem tanulunk.Felvételizem és sikeresen felvettek egy nem waldorfba (akg) egy másik oszt.társamat pedig aki nem túl okos államiba.a jegyeim kiválóak(nyolcadik végén kapunk csak jegyeket) és bár sokan azt hiszik itt nincs fegyelem van.a tanárokat imádom és a kiselőadások a kedvenceim.itt nem stressz kiálni a suli elé vagy a táblához és ez nagyon jó.az én iskolám nem egy hatalmas suli de nem is olyan kicsi.minden gyereket ismerek (tényleg.név szerint) és jóban vagyok velük.(jó nem mindel)a szünetekben simán eljátszok bármelyik osztállyal.a tanárom iszonyat jó fej és ez sok tanára elmondható.A waldorfosokat sokan lenézik annak ellenére,hogy nem is ismerik őket.szerintem érdemes. :)

2014. jún. 6. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Èn utánna olvastam a Waldorf iskolának és nagyon tetszik eddig.Ausztriába fogok járni.Én eddig ugy tudtam hogy egyáltalán nem kapnak jegyeket hanem év végén irnak 4-5 oldalt arrol hogy milyen jo tulajdonsagaid vannak és rosszakat is egyaránt és,hogy hogyan viselkedtél az elmult egy évben.Vagy tévesen tudom?
2014. jún. 10. 16:17
 6/7 anonim ***** válasza:
Nem jól tudod.Tényleg nem kapunk jegyeket,csak év végén írnak rólunk. De mivel nyolcadikos vagyok felvételizi kell és ahhoz muszáj a jegyeket megkapni. Így a tanárom átszámolta. :)
2014. jún. 10. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
jaj értem :)
2014. jún. 10. 22:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!