Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Szerintetek milyen lehetőségei...

Szerintetek milyen lehetőségeim vannak tanulás terén?

Figyelt kérdés

Kérdésem kissé hosszú lesz, szóval előre is bocsánat :)


Jelenleg a Debreceni Mechwart András Gépipari és Informatikai SZKI. padjait koptatom, a 11. évfolyamon. A városban ez a legnevesebb informatikai szakközépiskola, mégis kétségeim vannak a jövőmet illetően. A jegyeim nem túl jók az érettségi tantárgyakból (töri és fizika éppen kettes mert baromi nehezek, magyar nyelv és irodalom 3-4, angol 4,4, matek 3.75). A legnagyobb aggodalmam az, hogy miután elvégzem az egyéves technikusi képzést, nem lesz elég pontom ahhoz hogy felvegyenek egyetemre (tudniillik itt elég szigorúan osztályoznak mindenből, így attól is tartok hogy az érettségim se lesz jobb kettes-hármas jegyeknél)



A fő kérdésem az lenne, hogy el lehetne-e helyezkedni MO-n egy sima hálózattelepítői szakmával?


Ha esetleg nem, akkor érdemes-e egyetem helyett főiskolára járni, jelent-e bármit is a főiskolai végzettség ahhoz hogy munkát találjak?



2014. máj. 12. 18:01
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Történelem tanárod Major tanárúr,a fizika meg Szőllősi tanárnő?Nem könnyű igaz,de az érettségit jól meg fogod irni,nyugi,:)
2014. máj. 24. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Bingo :D


A töritől azért tartok, hiába van az írásbeli központilag intézve, a szóbelin biztosan a lehető legszigorúbbak lesznek

2014. máj. 24. 22:30
 3/6 anonim ***** válasza:

Mivel érettséginél lehetőség van duplázásra, így elég ha az angolt és az infót húzod meg nagyon, a többivel pedig átbukdácsolsz.


Major jó fej érettségin, segít, tőle nem kell tartanod :D

2014. jún. 8. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
én most érettségiztem a fent említett tanárok tanítottak. töriből végig hármas voltam, érettségi 4 lett, magyar szintén. Előzővel egyetértek
2014. aug. 31. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 StolenParadise válasza:
Féljetek Bánknétól :D
2014. nov. 9. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 chevyhun válasza:
A munka felszabadít !
2015. jan. 8. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!