Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Ha animátor akarok lenni,...

Ha animátor akarok lenni, hova mehetnék tovább tanulni?

Figyelt kérdés
Szeretnék animátorként dolgozni, jelenleg grafikusnak tanulok.Érettségi után informatikai főiskolába tervezek menni.Ha ezt így végigcsinálom, akkor dolgozhatnék, mint animátor?

2014. máj. 13. 18:49
 1/1 anonim ***** válasza:

Én inkább a MOME-ra mennék animáció szakra. Van más animációs iskola, de hirtelen csak ezt tudom mondani, mert én is oda akarok menni. (Szintén grafikát tanulok)


Ha animátor szeretnél lenni, miért nem mész animációs iskolába? :) Az informatika akkor lenne hasznos, ha játék programozónak mennél, bár ez csak az én nézőpontom. De ha már informatika, szerintem inkább egy ECDL, és mellé egy animációs felső iskola.


16/L

2014. júl. 15. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!