Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Az OKJ-s képzések közül csak...

Az OKJ-s képzések közül csak az ingyenes amelyikre ki van írva, hogy az, vagy az összes?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy 16 és 21 éves kor között lehet jelentkezni. Tudom, hogy vannak ingyenesek, de azt is hallottam, hogy az állam fizeti az elsőt, legyen az bármilyen. Úgy gondolom, hogy csak az arra kijelölt (ingyenes vagy támogatott) szakokat lehet igénybe venni, de nagyon kevés a választék(legalábbis azok közül amiket én találtam, pedig kerestem eleget). Elmagyaráznátok ez most hogy van?

2014. máj. 14. 21:27
 1/1 anonim ***** válasza:

"azt is hallottam, hogy az állam fizeti az elsőt, legyen az bármilyen"


- Nem kell midnen baromságot elhinni.


Csak iskolarendszerű képzések esetén lehet ingyenes, ott is meg kell nézni, mit ír adott iskola.

2014. máj. 14. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!