Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Most szerintetek mit kezdjek...

Most szerintetek mit kezdjek magammal? Olyan rossz érzés!

Figyelt kérdés
Most nemrég töltöttem ki egy iq tesztet amin 135 lett ez egy vizuális iq teszt volt. Tegnap előtt meg egy valami komolyabb tesztet amin csak 103 ez annyira elkeserített, hogy már sírtam is egy sort fiú létemre. Olyan érzés mint ha most összedőlt volna minden. Amúgy orvos szeretnék majd lenni. Azt mondták az ismerőseim, hogy sajnos ezzel a 103-al lehetek orvos, de nem jó. Na most nem tudom, de nagyon rossz érzés. Nem tudom, hogy fogom ezt feldolgozni és azt sem tudom, hogy ezt miért érzem. Kérlek segítsetek most akkor mi van ezzel a 135 és 103-al? Miért ekkora a különbség?
2014. máj. 18. 18:34
 1/3 anonim ***** válasza:

1. Ha a neten töltesz ki IQ-tesztet, az nem ad reális képet. Igaz, a MENSA tesztje sem feltétlenül reális, de az legalább hivatalos.


2. Az ismerőseid idióták; az IQ-szinttől nem függ az, hogy milyen orvos lesz belőled, az a szorgalmadtól és a rátermettségedtől függ csak.


3. Nem mindegy, hogy milyen tesztet töltesz ki; valahol az is befolyásoló tényező, hogy mennyit gondolkozol a kérdéseken.

2014. máj. 18. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

1. Sajnos pszichológusnál történt

2. Ez megfontolandó :D

3. Kösz

2014. máj. 18. 19:09
 3/3 anonim ***** válasza:

Miért kell egyáltalán neked pszichológus?

Az IQ teszt egy csomó képességet nem mér.

Az orvosegyetemhez szükséges tárgyakat tanuld jól, és az meg teljesen biztos, hogy nem attól lesz valaki jó orvos, mert az IQ tesztje jól sikerült. /orvos lány anyukája vagyok/

2014. máj. 18. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!