Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Állatorvosira készülök....

Állatorvosira készülök. Tanácstalan vagyok. Valaki segítene?

Figyelt kérdés

11.-es vagyok és gyerekkori álmom, vágyam az állatorvosi. Most viszont elbizonytalanodtam. Nem tudom hogy biztosan akarom e. Az érettségitől is félek, de elég kitartónak érzem magam ahhoz, hogy a nyarat feláldozva végig tanuljam.

Szeretnék tapasztaltakkal (aki most kezdte, vagy már csinálja esetleg befejezte a szakot)beszélni, hogy ne csak a netre írt sablon szöveget olvassam, hanem valós tapasztalatokat is tudjak.

Ha esetleg van idő és kedved kérlek írj rá lehet a te tapasztalatod erősít meg.

Előre is köszönöm :)


2014. máj. 24. 15:44
 1/4 anonim ***** válasza:
Ugyan nem oda járok, de ha már az érettségitől is félsz, ott az első vizsgaidőszakban idegösszeroppanást fogsz kapni. Ismerősöm ment állatorvosira, kőkemény biosz és kémia kell oda. Tudod, nem bejutni nehéz, hanem bent maradni.
2014. máj. 24. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Tudom hogy nem egyszerű, de mint írtam mindent megteszek érte. És úgy vagyok vele ha nem felesleges dolgok kell tanulnom akkor szívesen tanulom....
2014. máj. 25. 14:05
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Állatorvosira járok. Valóban nem könnyű bekerülni, de mint mondják bennmaradni még nehezebb. Az emelt érettségi kb egy bemelegítés csupán a vizsgaidőszakhoz. Nem elriasztani akarlak, ha ez érdekel, tegyél meg mindent érte. Nem lehetetlen! Bizony sokat kell tanulni, küzdeni kell, de úgy gondolom megéri. Az első év alatt bele lehet jönni a tanulásba, ráérezni hogy kell csinálni. Szóval hajrá! Várunk sok szeretettel :)) (az egyetemi élet valami fantasztikus itt)
2014. máj. 26. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Előző vagyok, azt kifelejtettem, ha bármi egyéb kérdésed lenne az egyetemről, vagy a képzésről, nyugodtan írj privát üzenetet :)
2014. máj. 26. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!