Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Van olyan, aki orvosi egyetem...

Van olyan, aki orvosi egyetem mellett tud dolgozni valamit?

Figyelt kérdés

2014. máj. 27. 09:54
 1/7 anonim ***** válasza:
Nem egy ismerősöm van bent. Egyik se tud melózni, mert sokat vannak bent, aztán meg rengeteget tanulnak. Állandó számonkérések szigorlatok vannak. Nyáron meg azért nem tudnak dolgozni, mert akkor vannak a gyakorlatok.
2014. máj. 27. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Két ilyen embert ismerek. Az egyik egy klinikán segédápoló, a másik egy kocsmában pultos. De ez már az ötödév, ahol elég könnyen el lehet lógni az órák jelentős részét.

Első 3-4 évben szinte kizárt, hogy valaki dolgozzon mellette.

2014. máj. 27. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Én is két ilyen embert ismerek, mind a kettő az a kategória akikből soha nem lesz orvos. Ők kb másodév körül vannak (már vagy három éve :-D). Ötödévben viszont már valóban lehet dolgozGATni.
2014. máj. 27. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
én elsős vagyok most, totálisan kizárt az, hogy dolgozni lehessen mellette. Az előző vizsgaidőszakommal hamarabb végeztem, akkor tudtam kb egy hetet. De hétvégente tanulni kell, hét közben meg az egyetemen vagyok, és örülök, hogy hazaérek. Negyed évtől elvileg már több ideje van az embernek.
2014. máj. 31. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 csakegypali ***** válasza:

Sziasztok!

bocsi az off ért:D

Azt szeretném kérdezni hogy orvosi mellett van az embernek ideje edzőterembe járni?

Bármiről lemondok de erről az egy dologról nem szeretnék lemondani:)

2014. júl. 3. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Arra van időd, amire szakítasz.

A munka azért problémás, mert nem tolerálják a legtöbb helyen, hogy akkor dolgozol, amikor éppen van időd.

2014. júl. 3. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Arra biztosan van időd, sőt felveheted a kondit tesinek :)
2014. júl. 24. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!