Egyetem mellett dolgozni?

Figyelt kérdés
Egyetemre megyek szeptembertől, és kíváncsi lennék mások véleményére,hogy vajon el lehet -e menni dolgozni egyetem mellett. Tudom, hogy ez szaktól függ. én pl. védőnőre megyek.

2014. máj. 28. 08:00
 1/5 Andizsuzsi ***** válasza:
50%
Nagyon sokan dolgoznak egyetem mellett, szaktól függetlenül.
2014. máj. 28. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én fősulit végeztem munka mellett, szerintem simán lehet, minden csak szervezés kérdése.
2014. máj. 28. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Azért kérdezem,mert vannak olyan szakok amelyek egész embert igényelnek pl. orvos. itt ha az ember ki hagy egy pár előadást,nehezen pótolja a lemaradást.
2014. máj. 28. 08:49
 4/5 anonim ***** válasza:
50%

Hát igen, orvosi mellett ha dolgoznál, sztem tuti elkasználnád magad, nem tudnál vizsgákra felkészülni.

Vannak iskolák, ahol a színvonal kb. a béka segge alatt van és simán lehet dolgozni mellette, de ahol már többet követelnek, ott sztem nem igazán lehet egyszerre a tanulásra és munkára is öszpontosítani. Persze vannak olyanok, akiknek így is megy, nekem is van haverom aki két szakra jár egyszerre és mellette dolgozik.

2014. máj. 28. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
75%
Heti 20 órát dolgozok egyetem mellett, rugalmas a munkaidőm és jók a feltételek. Nem büfészakra járok, mégis tudok teljesíteni egészen jól. Fárasztó nagyon, de nem lehetetlen.
2014. máj. 28. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!