Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Számít egyáltalán h egy híres...

Számít egyáltalán h egy híres gimibe járok?

Figyelt kérdés

Most kezdtem a kilencediket!. Egy híres gimibe járok Budapesten, viszont a jegyeim nem túl fényesek, olyan 2 es 3 as, az továbbtanulásnál fog számítani hogy ilyen helyre járhattam, v jobban jártam volna egy kereskedelmi szakközéppel, mert igazából én oda akartam, csak ha ide felvettek, akkor minek mennék oda, ha mehetek gimibe alapon ide jöttem... Igazából csak azért szeretem, mert jó barátokat találtam :)

Köszi a válaszokat!15F


2009. dec. 30. 21:18
1 2
 1/17 A kérdező kommentje:
Jah és nem szeretnék egyetwemet végezni, csak főiskolát....:)
2009. dec. 30. 21:20
 2/17 anonim ***** válasza:
100%

Nem nézi, senki mert egy automatikus pontozási rendszer van ami az érettségi százalékra és a jegyekre alapul.


Szerintem jó helyen vagy ott, mert főiskolára könnyen felvesznek, de ha jól akarsz tanulni, akkor előny, hogy előtte egy erősebb iskolába jártál.

2009. dec. 30. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
Én sem kaptam plusz pontokat azért, mert a Fazekasba jártam. Annál pedig nincs elitebb gimi.
2009. dec. 30. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
53%
Már miért járna? Ugyan azok a követelmények. Sőőőt..
2009. dec. 30. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
48%
Csak egy elit gimibe sokkal jobb felkészítést adnak, és 90x jobb az oktatás, és a felkészítés (meg az érettségi javítás) mint egy noname szarban...
2009. dec. 30. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%

Nem fog számítani ki hova járt,ugyanúgy nézik egy "elit" gimis jegyét mint pl.egy szakközépiskolásnak.Én is "elit" gimibe jártam,és meg is bántam utólag több dolog miatt.Igazából a felvételi milyensége nagyrészt emberfüggő is:én pl. hiába jártam oda ahova,harmadjára fogok felvételizni...


Neked sok sikert kívánok!

2009. dec. 30. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
64%

"Csak egy elit gimibe sokkal jobb felkészítést adnak, és 90x jobb az oktatás, és a felkészítés (meg az érettségi javítás) mint egy noname szarban...

"


Egy értelmes diák maga is fel tud készülni, nem kell, hogy kinyalják a s+gét egy "elit" szarban.

2009. dec. 30. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%
Előző vagyok.Az előttem szólóval nem értek egyet(érettségi javítás).Mindenhol vannak mindenféle emberek,mindenféle tanárok,sajnos.Tapasztalat...:) Az viszont igaz,hogy jobban felkészítenek,de ez is nagyban függ tőled meg a tanártól:))
2009. dec. 30. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
81%
Egy értelmes diák hiába készül fel normálisan, ha a javító tanár szarik bele az egészbe, és direkt lehúzza a vizsgáját, mert vagy nem ért hozzá, vagy eleve nincs kedve baszakodni vele. Elsősorban gondolok itt a szubjektív tárgyakra, mint a magyar és a töri.
2009. dec. 30. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
Ja, mostmár értem mire gondolsz.
2009. dec. 30. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!