Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Mitől lehetnék motiváltabb...

Mitől lehetnék motiváltabb tanulni a szóbeli érettségire?

Figyelt kérdés

Próbálok ismételni, tanulni, de állandóan álmos leszek, motiváció = 0, energia = 0, belefáradtam, 2 sulit végeztem egyszerre (nappali, esti) emelett nyelvvizsga, most már csak ezt a sulit kellene elvégeznem..

valami tanács?

Köszi


2014. máj. 30. 21:42
 1/1 anonim ***** válasza:
hát én nekem rohadtul nem volt 100%-os a tudásom, ami érdekelt azt tanulgattam, ami nem azzal szenvedtem csak. 1 idő után amikor eleget szenvedtem úgy éreztem azt csináltam ,hogy vidám(!) és pörgős zenéket hallgattam csak, jó kedvű voltam, és úgy sétáltam be hogy sikerülni fog. Úgy is mentem ki tételt húzni hogy olyat húzok ami sikerülni fog. Igaz, 3-as lett az átlag kb, de ez nekem bőven elég volt, ráadásul stresszmentesen.
2014. máj. 31. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!