Corvinus vagy ELTE?

Figyelt kérdés
Kommunikáció és média szakra szeretnék menni, segítsetek hol lenne jobb, és miért. Köszönöm előre is a válaszokat.

2014. jún. 2. 11:34
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen mindegy McDonald’s-ban nem fogják nézni.
2014. jún. 2. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Kommunikáció szakkal is el lehet jól helyezkedni, de tény, hogy sokkal könnyebb pl. egy mérnők diplomával.

Nem tudnám egyértelműen megmondani, hogy melyik a jobb, mert egyiken sem tanulok (még)... szerintem menj el nyílt napra, nézegesd a programjukat... és az alapján próbálj meg dönteni.

És ne foglalkozz azokkal akik leszólják, azt tanuld amiben jól érzed magad!

2014. jún. 7. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
El lehet helyezkedni csak ismeretség kell hozzá! Ezáltal pedig mindegy hogy Corvinus vagy elte (első vagyok)
2014. jún. 8. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Már mindkét helyen voltam nyílt napon, és nem igazán sikerült eldöntenem melyik tetszene jobban. Főleg olyanok segítségét várnám, akik odajárnak/jártak.
2014. júl. 1. 14:38
 5/7 anonim ***** válasza:
Csakis az ELTE. Össze sem lehet hasonlítani a kettőt.
2014. júl. 2. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Kifejtenéd kérlek, hogy ez miben nyílvánul meg? :)
2014. júl. 3. 18:52
 7/7 anonim ***** válasza:
Az ELTE egy elit kutatóegyetem, ahol sokkal képzettebbek az oktatók, nagyobb a nemzetközi elismertségük és jobb a kapcsolatrendszerük. Ha olyan tudást akarsz amit mindenhol használni lehet, akkor a minőséget kell választani.
2014. júl. 3. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!