Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Van esélyem 1 év alatt magamtó...

Van esélyem 1 év alatt magamtól megtanulni programozni emelt informatika érettségire?

Figyelt kérdés
Van lehetőség különórára járni,de az ugye nincs ingyen :( Ezért arra gondoltam, hogy nekifutok önállóan, és ha nem megy akkor vennék különórákat. Van rá esélyem? :D Esetleg tudtok linkelni pár oldalt, ahol az alapokat elmondják? Nézegettem néhányat de teljesen nem igazán írják le a dolgot. Amugy Pascal-nyelvvel van tapasztalatom, az ment a suliban, meg itthon is foglalkoztam vele. Köszönöm a segítséget!

2014. jún. 8. 22:37
 1/6 anonim ***** válasza:
Van hát. Egy év alatt bármit.
2014. jún. 8. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Tudom ajánlani [link]

Érettségire pont elég, Pascalt meg szerintem hagyd a fenébe.

2014. jún. 9. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

C-t érettségire ne:)


Én Pascalban csináltam szintén tapasztalat miatt, Python talán jobb választás lett volna. De egy év alatt bármit 100%-os szintre megtanulhatsz.

2014. jún. 9. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Érettségin, azt mondták Java NetBeans illetve MS Visual Studio programok fordulhatnak elő leggyakrabban. Ezekhez kellene kis kezdőlöket :) De köszönöm a linket 2.,ment a zöld ^^
2014. jún. 9. 15:21
 5/6 anonim ***** válasza:

#4: Hülyeséget mondtak. Az fordul elő, amit február/márciusban bejelölsz a lapon.


[link]


Ez volt idén, lap alján írják mi változik.

2014. jún. 9. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
100%
a programozási tételek ismerete bőven elég az érettségire. ha foglalkozol vele 1-2 hét alatt meg tudod azt a szintet tanulni
2014. jún. 25. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!