Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Hogyan NE menjen fel a vérnyom...

Hogyan NE menjen fel a vérnyomásom, amint meglátom a tételeket és az emelt magyar szóbelire gondolok?

Figyelt kérdés
Borzasztóan nyugtalanít az egész. Hogyan lehet 2 nap alatt viszonylag hatékonyan pótolni azt, amit eddig nem tudtam még megtanulni?

2014. jún. 9. 21:45
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
sehogy.én azt csináltam h ilyenkor már leszartam és sikerült jót húzni :D
2014. jún. 9. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
most kezdesz neki?
2014. jún. 9. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Sehogy. Ha eddig nem tanultad meg, most már sehogysem fogod.

Gondolod, hogy 4 év anyagát meg tudnád tanulni 2 nap alatt?

:)

2014. jún. 9. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Nem, nem most kezdek neki!! Hanem ami hiányosság van, azt próbálnám bepótolgatni...De az a durva, hogy sokat tanultam és nem érzem, hogy ott lenne a fejemben.
2014. jún. 9. 21:55
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Mert ideges vagy,izgulsz. Azért érzed úgy. Én rendszerint ezt érzem,h semmit nem tudok,minden vizsgám előtt.:D aztán ha élesben megy minden előjön.

Am meg mi az ami lenyugtat? Picit kapcsold ki az agyad,lazíts,aztán kezd ujra a tanulást.

2014. jún. 9. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Nekem am a kedvenc sorozatom( 20 perc csak) meg 1cigi ami segít. Kicsit megnyugtat. S kezdem újra.

(Most nem azt mondom h dohányozz,de érted.)

Ha parázol még nehezebb koncentrálni.

2014. jún. 9. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!