Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Ha rendező szeretnék lenni...

Ha rendező szeretnék lenni Gimi után hova tovább?

Figyelt kérdés
Kérlek hogy ne írjátok a : Van még időd és hasonló tanácsokat abból van elég :) köszi
2010. jan. 2. 12:21
 1/5 anonim ***** válasza:
attól függ, milyen rendező. film, vagy színház. budapesten a Színművészeti egyetemen van színházrendező szak, de nagyon nehéz bekerülni. a filmrendezőit nem tudom, de az egyik osztálytársam az szeretne lenni, és úgy tudom, nem ilyen egyetemre megy, tehát vagy nincs, vagy még nehezebb bekerülni. (ő pszichológia szakra megy, és utána lesz rendező, bár neki elég jó kapcsolatai vannak, azok nélkül nem biztos, hogy ilyen egyszerű...)
2010. jan. 2. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
A felsőoktatási tájékoztatóban meg kell nézni a szakokat,h van-e rendező is vhol,pl Színművészetin. Febr.15 a jel.határidő.
2010. jan. 2. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm eddig is =D ha valakinek van még tippje vagy tanácsa akkor nagyon szívesen fogadom =)
2010. jan. 2. 12:58
 4/5 A kérdező kommentje:
És Film rendező szeretnék lenni
2010. jan. 10. 15:50
 5/5 anonim ***** válasza:

Szia


mi lett veled azóta? én is hasonló helyzetbe vagyok, cask kb 1 hónapom van, vagyis ezt már elszúrtam, na de fontos lenne bármi amit írsz


köszöönm

2013. jan. 12. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!