Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » BME GTK-ról véleményeteket...

BME GTK-ról véleményeteket megosztanátok?

Figyelt kérdés

Gazd. men. érdekelne ott, erről lenne pár kérdésem:

-Mennyire kemény? (csak a mérnök képzésen lévő ismerőseim vannak, csak az Ő vélrményüket ismerem, a saját szakukról, amit ez a szó jól kifejez: durva)--->matekot itt is nagyon nyomják?

-Félévi kb. 30 kreditet meg lehet csinálni úgy, hogy nem izzad vért az ember miközben minden nap a könyv felett virrasztástól kómásan támolyog be az egyetemre?

-Nincs lehetőség szakosodásra. Ez mennyire jelent hátrányt?

-Milyen a közösség, csajok, stb....?



2014. jún. 10. 13:30
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Idén jelentkeztél oda te is? :)
2014. jún. 10. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Igen. Még egyszer módosíthatok az e-felvételin sorrendet.

Még nem döntöttem véglegesen.

2014. jún. 10. 13:43
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Nekem második helyen van, de lehet elsõre teszem. Elég sokat hallottam már róla több ismerõsömtõl és a véleményük alapján nem keserednék el ha odavennének fel :)
2014. jún. 10. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Egyik ismerősöm két szakot csinált párhuzamosan és csúszás nélkül megcsinálta mindkettőt. Nem zseni ezt hozzá kell tennem. Vért se izzadt,mert hétvégente mindig elment valahova,sőt hétköznap is elég sokat bulizott. Igaz csak egyik szak volt a bme gtk-ról, de amúgy se arról híresek a gazdaságtudományi karok,hogy éjjel-nappalod rámegy a tanulásra,finoman szólva is. Most jöhetnek a fikázások,aki szenved ezzel a szakkal,de ez tény amit írtam,nem csak ez az egy ismerősöm van a gtk-ról,csak őt emeltem ki,de egyik se szenved.

Többi kérdésedre sajnos nem tudok válaszolni,mert én nem oda járok,de neked sok sikert. (Amúgy csajok biztos vannak rendesen, de ne ez legyen a fő indokod,ha ide akarsz menni,máshol is lehet csajozni,bár igaz,hogy így könnyebb :P)

2014. jún. 12. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!