Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kedves Anyukák, megosztanátok...

Kedves Anyukák, megosztanátok velem a véleményeteket a Maxi Cosi priori gyerekülésről? Köszönöm.

Figyelt kérdés
2012. okt. 22. 17:49
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
nekünk az van,és teljesen meg vagyunk elégedve vele.kényelmes a fiamnak,olyan 11 hónapos kora óta használjuk,nemrég volt három éves 14 kiló.nagyon könnyen dönthető,akár egy piros lámpánál is le tudtam dönteni,ha én vezettem akkor is,egy pillanat.és biztonságos,a tesztje nagyon jó.még jó sokáig jó lesz neki
2012. okt. 22. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Mi mind 2 gyerekünknek ezt vettünk. Az előző amit leírt ahhoz amit hozzáfűznék, az az, h nagyon jól fektethető. Vízszintesebben fekszik benne a gyerek, mint anno a hordozóban. Kényelmes, öblös, könnyen beköthető, a huzata egyszerűen levehető. Nagyon szeretjük!!
2012. okt. 22. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Mi is nagyon szeretjük. A töréstesztje is jó, nekünk ez is fontos volt. Kényelmes a lányomnak, szeret benne ülni és mondjuk nekem nem volt fontos, hogy lehessen dönteni, de kiderült hogy jól jön ez a funkciója is, jókat tud aludni benne a kislányom (most 18 hós és egy évesen kapta). Én ajánlom!
2012. okt. 22. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Mindenkinek ment a kezecske :)


Még a Tobi között vacilálok..nem tudok a kettő között dönteni!

Az nekem is nagyon fontos hogy dönthető legyen,mert hát az a helyzet hogy 5hósak vagyunk,de több mint 7kiló,tehát 1-2hónap és kelleni fog,pláne hogy a téli cuccal alig férünk be a hordozóba :)


Tehát akkor azt mondjátok hogy dönthető annyira mint egy hordozó??


Nagyon köszönöm,sokat segítettetek!!

2012. okt. 24. 16:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!