Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Ha csak egy emelt 2-es német...

Ha csak egy emelt 2-es német érettségim van, érdemes legalább egy középfokú nyelvvizsgát tenni?

Figyelt kérdés
2-es emelt milyennek számít továbbtanulás szempontjából?

2014. jún. 12. 14:53
 1/9 anonim ***** válasza:
25%
Kevés. Arra nem jár plusz 50 pont. Tanulj még.
2014. jún. 12. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
50%

Volna egy olyan kérdésem hogy hogy a francban nincs önkritikád annyira hogy tudd nem kellene emeltre menned.


Lehet hogy épp rossz volt az emelt feladatlap, de akkoris általában 4-est irnak az emberek.

2014. jún. 12. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Azt kérdeztem, mennyit ér??? Ér annyit mint egy közép? Többet ér, mint egy közép kettes?

1-es mit tanuljak még? Tegyem le a nyelvvizsgát?

2es b. AZDMEG, ha kritizálsz, akkor legalább válaszolj már a kérdésre is, nyomorék, ha nem akkor minek kell idejönni???

2014. jún. 12. 15:07
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem egy emelt kettes tudásszintben kb ugyanolyan, mint egy közép kettes. A nyelvvizsgára még úgy egy évet kéne készülni.
2014. jún. 12. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
köszi a választ :)
2014. jún. 12. 15:50
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

"2es b. AZDMEG, ha kritizálsz, akkor legalább válaszolj már a kérdésre is, nyomorék, ha nem akkor minek kell idejönni???"


Háááát, nem nagyon sajnálom hogy ilyen modorral ilyen rosszul sikerült az érettségid. :)

Tudod mindennek oka van. Ha Tahó vagy, valahogy visszaüt.


Én csak annyit kérdeztem hogy miért nincs ennyi önkritikád?


Kérdésedre a válasz: 2-es emelt nem ér szinte semmit mert a +50 pontot se kaptad meg érte.

Jobban jártál volna egy közép 4-essel mondjuk.

Szerintem a 2-es emelt egyébként egy 3as közép szintjén van. (legalábbis töriből van összehasonlitási alapom, gondolom nyelvből is igyvan.)

2014. jún. 12. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Ne haragudj, valóban elragadtattam magam, szeretnék bocsánatot kérni. Köszönöm a pontosított választ. Igen, lehet az érettségim is ezért rossz.. Kapkodok, idegeskedek egyfolytában, valahogy le kéne higgadnom, valamilyen szinten igazad van ebben. Nagyon nem gondoltam, hogy kettes lesz :D De nagyon elszúrtam az írásbeli részét, olyannyira, hogy már szóbelin sem tudtam 2-esnél jobbra javítani. Köszi, és még egyszer bocsánatot kérek.
2014. jún. 12. 16:47
 8/9 anonim ***** válasza:
49%

Középszintűre menj inkább

Az hátha jobb lesz

2015. máj. 26. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
49%

Jelentkezz érettségire még egyszer

De középszinten -

2015. máj. 26. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!