Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Szóbeli érettségin van szünet?

Szóbeli érettségin van szünet?

Figyelt kérdés

Hogyan zajlik le két felelés között az egész? Még bele lehet nézni a tételekbe az adott tárgy előtt? Mármint ha kijöttél az egyikről! Mivel gondolom ott leszünk vagy hat óráig! :/ El lehet hagyni a termet?


Bocsi, ha hülye a kérdés, de most ideges vagyok!!!



2014. jún. 15. 18:07
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:

Igen, még egyszer: ez jogszabályellenes. A felkészülési időről nem lehet lemondani. Tehát egy szabálytalanul lebonyolított vizsgát ne állítsunk mintaként.

És még akkor is pont készen kell állnia mindenkinek. AZ érettséginek van egy rendje, ha te közlöd, hogy nem akarsz felkészülni, akkor valaki más fog várni emiatt, akinek épp felelnie kéne. (De még egyszer, ilyet nem szabad csinálni.)

2014. jún. 15. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
Szóval még egyszer a lényeg: a szóbeli érettségin KI LEHET MENNI a feleletek után.
2014. jún. 15. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! :)
2014. jún. 15. 23:17
 14/21 A kérdező kommentje:
De le lehet mondani saját felelősségre a felkészülési időről! Csak megemlítem. ;)
2014. jún. 15. 23:19
 15/21 anonim ***** válasza:
Nem igazán. A szöveget ugyan lehet többféleképpen értelmezni, de a kormányhivatalok jogértelmezése szerint nem, és ez az irányadó.
2014. jún. 15. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
És ha le lehet? Akkor is van egy rendje a vizsga lebonyolításának, és te nem kényszeríthetsz mást arra, hogy helyetted várjon.
2014. jún. 16. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:

Én speciel igen, és nem helyettem vár.

Mint mondtam, a jogértelmezést a kormányhivataltól vettem.

2014. jún. 16. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
Bocsánat, azt hiszem, félreértettem a hozzászólásodat! Te arra gondoltál, hogy aki készülés nélkül akar felelni, az mást tol hátra, ebben igazad van.
2014. jún. 16. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 Csabyka0608 válasza:

Drága 8/18

Elég nehézkesen lenne igazad a felelési idővel kapcsolatba mivel ha 1 óra lenne, akkor nem mondanák hogy 5 perced van lebonyolítani a felelesedet :)

2019. jún. 18. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
Négy tárgyból a felelősi idő MAX 1 óra, lehet kevesebb. De azt nem mondhatják, hogy öt perced van elintézni a felelésedet, ez teljesen jogsértő. Ha valahol ilyet mondtak, attól az még nem szabályos.
2019. jún. 18. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!