Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Ilyen jegyekkel lehetek fogorvos?

Ilyen jegyekkel lehetek fogorvos?

Figyelt kérdés

7. évvégi jegyeim

magyar nyelv:4

irodalom:4

angol:5

matematika:4

fizika:4

biológia:4

kémia:5

nyolcadikba belehúznék, tényleg rendesen tanulnék



2014. jún. 16. 08:59
 1/6 anonim ***** válasza:
Ha gimnáziumba mész,még bármi lehet belőled,a központi írásbelin múlik.
2014. jún. 16. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
5 fölé. De a középiskolán és az érettségin múlik minden.
2014. jún. 16. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
és Győrben melyik gimáziumba menjek hogy fogorvos legyek?
2014. jún. 16. 10:03
 4/6 anonim ***** válasza:
Biosz, kémia szak lenne a legjobb. Az kell az orvosikhoz.
2014. jún. 16. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Hát, bármilyen gimnáziumba ( ahogy az előttem szóló mondta lehetőleg bioszos) bármilyen falusi gimiből is be lehet kerülni,csak a szorgalmadon múlik. De Győrben a legjobb az a Révai, utána Kazinczy,és ott van még a Krúdy. Én a két tanitási nyelvűbe jelentkeztem elsőnek (és vettek is fel) szóval miután végzek lesz egy felsőfokú és egy közép vagy felsőfokú nyelvvizsgám (remélem). Ezek után még bármi lehet belőled. Lehet hogy egy év alatt még tízszer más akarsz majd lenni. Szóval ez a három szerintem a legjobb,úgy cserélgeted őket,amilyen szimpatikusak.
2014. jún. 16. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

köszönöm a válaszokat!

a Révait fogom elsőnek megjelölni

2014. jún. 16. 14:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!