Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Mennyi alkoholt igyak vizsga...

Mennyi alkoholt igyak vizsga előtt ha izgulós vagyok?

Figyelt kérdés

Jövőhéten fogok vizsgázni (szóbelizés), viszont nagyon izgulós vagyok. Kb. mennyi és milyen alkoholt igyak, hogy közben picit oldódjak de tudjak azért figyelni, koncentrálni, ne szálljon a fejembe? És kb. vizsgázás előtt hány perccel igyak?


Valakinek van erről tapasztalata?



2014. jún. 16. 20:45
 1/5 anonim ***** válasza:
82%
Felejtsd el, többet veszítesz vele, mint nyerhetsz...
2014. jún. 16. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
83%
Vegyel be inkabb par magneb6-ot.En nagyon feltem mikor mentem vezetni de annyira remegett a labam h a gazt alig birtam nyomni.Azt hiszem bevettem 3-4-et es olyan szepen nyugodtan levizsgaztam.Nem akarok hulyeset irni h mennyit lehet pontosanan bevenni olvass utana de jobb mint az alkolhol.Ne igyal semmikepp.
2014. jún. 16. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
Ha iszol vizsga előtt nem fogsz izgulni, de a teljesítményed, a koncentrációd sokkal rosszabb lesz, mint józanul.
2014. jún. 17. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ez nem így van, de nyilván mindenki másképp látja, tapasztalja. Több szóbeli vizsgám volt, amikre széttanultam magam kb, sok olyan dolog volt, amik kb a fülemen jött ki, és ittam két feles vodkát, és sokkal összefüggéseket láttam meg, egyértelműbb lett minden, beszéltem, s én alkohol hatására tananyagokat kezdek el beszélni.
2022. máj. 16. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Elírásokért bocsánat, nem tudtam elolvasni mielőtt elküldtem.
2022. máj. 16. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!