Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Bocs ha rossz kategóriába...

Bocs ha rossz kategóriába írtam! Nem tudtam hova írni. Nos, valaki aki ért az ilyenekhez meg válaszolná nekem ezt a néhány kérdést?

Figyelt kérdés

Ha színésznek akarsz tanulni akkor hány évig kell tanulni és hol? ( úgy értem csak a főiskolát kell lerakni ehhez vagy a gimiz meg ilyesmi nem igazán értek ehhez )

Ha itt lerakom a felsőfokú spanyol nyelvvizsgát és színészetből is levizsgázok és kimegyek Mexikóba lehetek telenovella színésznő? Hány évig kell ezt tanulni?.

Azt tudni kell rólam: Hetedikes vagyok színésznek akarok tanulni és Mexikóba telenovellába szerepelni.. Régóta ez az álmom..Persze tanulom a spanyol nyelvet is.. Kérlek ne gúnyolódjatok, normális válaszokat..



2014. máj. 24. 16:55
 1/9 A kérdező kommentje:
gimit* bocs a hibákért telefonról vagyok és siettem
2014. máj. 24. 16:57
 2/9 A kérdező kommentje:
jaaa és NAGYON NAGY TEHETSÉGEM VAN EZEN A TÉREN..bármibe beletudom magam élni stb stb..:))
2014. máj. 24. 16:58
 3/9 anonim ***** válasza:

Ne haragudj, de erre nem lehet komolyan válaszolni. Azok a színészek, akiket itthon képeznek, inkább éhen halnak, minthogy telenovellákban szerepeljenek.

A színészet egy komoly hivatás, még csak nem is szakma. Rengeteg időt és energiát kell belefektetni, rengeteg lemondással és áldozattal jár.

Egyébként a Színház - és Filmművészeti Egyetemre kell felvételizni, 3 fordulós felvételi van, 12 embert vesznek fel és sz art is kidolgoztatják belőled, ha bekerülsz. Szép kiejtés, jó énekhang, némi tánctudás, tájékozottság és elhivatottság kell hozzá.

2014. máj. 24. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Kedves kérdező!Mivel írtad hogy 7-es vagy azaz még gyerek, ezért érthető hogy ilyeneket kérdezel. Kicsit vicces,de aranyos is egyben. Kevered a foglalkozásokat és az iskolai végzettségeket. Nem csoda sok tőled idősebb ember is ezt teszi itt a gyik-en.

Nincs olyan iskola amit elvégzel és attól te mexikói telenovella színésznő lennél. Ha ilyen eszedbe jutott akkor biztos ismersz ilyen színészeket, itt a neten van kint elég sok színésznő életrajza, abból láthatod hogy mindegyik egyéni utat járt be, valahogy felfedezték őket, pl. modellkedett, szépségversenyt nyert, a rokona volt egy producernek, vagy véletlenül meglátta az utcán egy ügynök aki alkalmasnak találta a szerepre..ilyenek. Persze van aki színész mesterséget tanult,és meghallgatásokra járt és sikerült megkapnia egy szerepet amivel ismert lett. Innen Magyarországról ez elég nehéz lesz, de semmi sem lehetetlen. Legjobb esélyed akkor van ha dráma tagozatos gimibe ész tovább. Utána ahogy mondták egyetem következik színész szakon (ecsetelték ide nem könnyű bekerülni), ha ez nem sikerül akkor szini tanoda..angol és spanyolul tudj minél tökéletesebben, ha ezek megvannak akkor keresel egy ügynököt akinek nemzetközi kapcsolatai vannak spanyol nyelvterületen..és lehet próbálkozni hátha fantáziát látnak benned...de erre ne tegyél fel mindent az életben...olyan szerencsejáték féle dolog lesz..lehet hogy egy meghallgatásig sem jutsz el, lehet hogy éppen téged keresnek egy szerepre..

2014. máj. 25. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Utolsó!Köszi a válaszodat:)))<3 Fain vagy :DDDD
2014. máj. 25. 11:41
 6/9 A kérdező kommentje:
Csak tudjátok évek óta ez az álmom:(( Nagyon rossz ha egy álom szertefoszlik..Mindegy!:'( :'/
2014. máj. 25. 11:42
 7/9 anonim ***** válasza:

Nem az álommal van a baj, én azt nem értem, hogyha tehetséges vagy - elmondásod szerint - akkor miért akarod sz ar szappanoperákra pazarolni a tehetséged?

Ha bekerülnél egy színházhoz, hidd el, hogy teljesen beszippantana, ahogy alkotó tevékenységet végzel, ahogy létrejön valami új dolog, ami elgondolkodtat és nem szórakoztat... Járj többet színházba és ne ilyen sz arságokat nézz..

2014. máj. 27. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Utolsó!Nem azért.. :D De mond már meg nekem,neked mi közöd ahhoz hogy mire "pazarlom" a tehetségemet? -_- Ez nem pazarlás..Mond,neked hogy esne ha a legnagyobb álmodra,amit már régóta valóra akarsz váltani,arra azt mondanák,hogy pazarlás?Na gurulj odébb..És kösz a "választ" -.- Kedves vagy (y)
2014. jún. 5. 14:51
 9/9 anonim ***** válasza:
Na, hát így meg aztán pláne nem leszel színész. Az első, amivel egy színésznek tisztában kell lennie, az nem más, mint az alázat. ;)
2014. jún. 5. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!