Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Keresztfélévben lehet főiskolá...

Keresztfélévben lehet főiskolát kezdeni?

Figyelt kérdés
Most érettségiztem, nem lett elég pontom a főiskolához. Októberben újraérettségiznek és december 5-ig elküldöm a jelentkezésem, akkor februárban lehet már járhatok főiskolára?

2014. jún. 17. 14:10
 1/8 A kérdező kommentje:

Most érettségiztem, nem lett elég pontom a főiskolához. Októberben újraérettségiznék és december 5-ig elküldöm a jelentkezésem, akkor februárban már járhatok főiskolára?


Javítottam.

2014. jún. 17. 14:14
 2/8 reptoid ***** válasza:
Ha lelsz neked megfelelőt az igencsak szerény kínálatból, igen.
2014. jún. 17. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Tehát csak pár szakot indítanak keresztfélévben? Tényleg nem tudok ezekről semmit. Sok-sok ismerősöm van akit kérdeztem mind főiskolás, de senki nem tudja mi van a "keresztfélévben"
2014. jún. 17. 14:18
 4/8 anonim ***** válasza:

Keresztfélévben szinte SEMMI nincs.

Javaslom 1 év mulva érettségizz inkább újra. Addig jobban készülj fel.

2014. jún. 17. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Rendesen elkeseredtem most... Nagyon jó.
2014. jún. 17. 14:45
 6/8 anonim ***** válasza:

miért? Mert 1 éved van arra hogy jobban felkészülj? Hogy összeszedj 1 kis pénzt mire fősulira mész?


Én is kihagytam idén 1 évet, mert nem vettek fel tavaly oda ahova akartam. Idén úgy néz ki felfognak.

Az elején szomorú voltam nagyon... De aztán ahogy ment az idő annyira már nem..

Mások elmentek olyan egyetemekre amikhez semmi kedvük nemvolt inkább.

Szerintem jobban jár az aki halaszt 1 évet és oda megy amit csinálni akar mint azok akik csak azért mennek máshova mert nem akarnak halasztani.

2014. jún. 17. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Baj, mert nem 18 vagyok. Nem érek rá dobálozni az idővel.
2014. jún. 17. 15:20
 8/8 anonim ***** válasza:

én sem. :) 22 leszek mire elkezdem az egyetemet. Vannak akik alapbol 7-8 évig járnak egy 3 éves képzést, (állami majd önköltséges) szóval semmivel nem vagyok még elkésve.


De végülis magadba is fordulhatsz és sajnálhatod magad, ha az jobb. Vagy teszel valamit hogy jövőre más legyen a helyzet.

2014. jún. 17. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!