1.5 éves gyerek mellett melyik lenne jobb választás?

Figyelt kérdés
Sziasztok. Tanácstalan vagyok , mert 20 éves vagyok ,van érettségim , szakmám nincs. Van egy 1.5 éves kisfiam aki nagyon Anyás .Arra gondoltam , hogy a kisgyermek gondozó-nevelő képzésre jelentkeznék. 2 lehetőségem van: mivel nincs szakmám az első ingyen lenne de nappalin ami azt jelenti hogy bölcsibe kellene adnom Botondot.Viszont a munkaközvetítőn keresztül finanszíroznák ha arra mennék. a második az az esti ami jó lenne mert este Anyukám megfürdetné , DE elbuknám az első ingyenest.És ha esti lenne Anyunak "átadnám" a GYESt de egész nap nem hagyhatnám rá amíg nappalin tanulok.Melyik lenne jobb választás? Nem tudom mit szólna a bölcsihez..Köszi a válaszokat előre is.

2014. jún. 17. 19:15
 1/2 anonim ***** válasza:

Ha 20-at betöltötted már nem tudsz nappalira menni okj képzésre, mert 2-éses a képzés. Nappalin abban az évben kezdheted el a tanévet utoljára amelyikben betöltöd a 21-et.

Első tanév még oké...de utána átraknak estire mert túlkoros lettél a nappalihoz.

Nem tudod elbukni az elő ingyenes képzést, mert az esti is ingyenes annak akinek nincs még okj szakmája, de csak iskolarendszerű képzésben.

Munkaügyin keresztül viszont csak intenzív (tanfolyami) képzést fizetnek, az megint más képzési forma az olyan lenne mintha nappalira járnál..csak nincs téli-nyári szünet közben.

Helyedben én az esti képzést választanám.

2014. jún. 17. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi a választ , idő közben rákerestem , nekem valamiért a 23 év lebegett a szemem előtt. Átgondoltam , és én is úgy látom , hogy az esti képzés a jobb választás. :)Ha nem is fizetik , de több idő jutna a kisfiamra és a tanulásra is.
2014. jún. 18. 18:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!