Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Emelt szintű Építészeti és...

Emelt szintű Építészeti és építési alapismeretek érettségi letételéhez milyen könyvekből tanuljak, milyen könyveket szerezzek be?

Figyelt kérdés

Októberben akarok leérettségizni belőle emelt szinten, sajnos tanár nincs, így magamat képezném. Az előző sulimban nem tanítottak ilyen tárgyat, tehát nincs viszonyítási alapom.Valaki tudna segíteni?

(BME építészmérnöki szakához kéne az érettségi)



2014. jún. 19. 14:16
 1/6 anonim ***** válasza:
42%
Én inkább fizikából mennék, ahhoz több segítséget kaphatsz.
2014. jún. 19. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Fizikát ennyi idő alatt nem valószínű, hogy el tudom sajátítani emelt szinten, ezért gondoltam a másikra. Sok BME-s mondta, hogy magától készült fel építészeti és építési alapismeretekből és sikerült az érettségi is. Ezért gondoltam erre
2014. jún. 19. 14:25
 3/6 anonim ***** válasza:
42%

Biztos van ilyen című tankönyv

Keress rá

2014. jún. 20. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
42%
Az a könyv kéne, amiből az építőipari szki-sok tanulnak
2014. jún. 20. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Magasépítéstan I-II, Építő anyagok I-II-III

Munkavédelem, Építés szervezés

Statika

2014. jún. 20. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
A szega.hu oldalon egészen jók vannak. Én abból próbálkozom most.
2020. nov. 2. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!