Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Lehetséges így az emelt töri?

Lehetséges így az emelt töri?

Figyelt kérdés

Most végeztem a 11. osztállyal (4 éves gimnázium, jövőre érettségizem). Ötös voltam töriből, jártam faktra, de egyáltalán nem érzem azt, hogy meg tudnám csinálni az emelt törit. Ha nyáron is törizek, akkor lehetséges, hogy jövőre emelt töri érettségit csináljak? Egy év az nem kevés?

Köszi a válaszokat


2014. jún. 19. 20:55
 1/6 anonim válasza:
50%
esélytelen
2014. jún. 19. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
50%
áááááááááh hát mit képzelsz te
2014. jún. 19. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Az első két válasszal ne törődj.

Először is változtass a hozzáállásodon. Alig tanultam törit a 4 év alatt, utáltam mint a sz*rt. Utolsó évben lettem csak faktos. Kicsit belehúztam és 72%-os lett összességében. Max. szóbelivel 80%-os is lehetett volna. Egyáltalán nem lehetetlen, pláne, ha nyáron is törizel.

2014. jún. 19. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek. Tanulni fogok, aztán meglátom, hogy hogy fog menni és az alapján jelentkezem majd.
2014. jún. 19. 21:33
 5/6 anonim ***** válasza:

Még simán lehet annyi idő alatt sokat tanulni töriből,

ha tényleg érdekel

2014. jún. 20. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Meg törizz nyáron is, igen, főleg ismételj

(pl. az elsős (kilencedikes) meg tizedikes anyagot)

2014. jún. 20. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!