Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Vám, -jövedéki, és -termékdíj...

Vám, -jövedéki, és -termékdíj ügyintézői szakot érdemes elvégezni?

Figyelt kérdés

az érettségim nem úgy sikerült,ahogy szerettem volna,így semmi esély rá,hogy felvegyenek egyetemre/főiskolára.Ezért úgy gondoltam,hogy elmegyek egy szakközépiskolába tanulni,én ezt már rég eldöntöttem,hogy ha nem lesz jó az eredmény akkor ezt választom.De a kérdés,hogy megéri-e?Mennyire nehéz ezt elvégezni?Lenne munkám utána?Kb mennyit keresnék? Debreceni Telegdi Kata iskolát néztem,ott is tanítják.Volt,aki azt mondta kemény lesz és olyat is hallottam,hogy az ilyen szakközépiskolák sokkal tanulósabbak mint az egyetem,tehát többet követelnek.Ugye itt nem olyan órák vannak,hogy minden órán felelés mint a gimiben? :D


L


2014. jún. 21. 14:56
 1/3 anonim ***** válasza:
közalkalmazottak élete középfokú végzettségel nem leányálom
2014. jún. 21. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
amúgy azért tartasz itt mert nem tanultál 4 évig tehát igen tanulni kell majd
2014. jún. 21. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
aha.köszi..
2014. jún. 21. 16:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!