Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Aki a SZIE Mkk-n van, az mit...

Aki a SZIE Mkk-n van, az mit mondana, miért érdemes oda menni?

Figyelt kérdés
Szeretem a biológiát, elsősorban halakkal szeretnék foglalkozni, ezért az állattenyésztési mérnökit jelöltem meg. (ha ez nem jönne össze, akkor kutyákkal foglalkoznék). Ki, mit javasol, érdemes Gödöllőre menni? A másik lehetőség még Debrecen, biológia alapszak. Köszi a válaszokat :)

2014. jún. 22. 23:21
 1/4 anonim ***** válasza:
Van/volt csoporttársam, aki nagy halfan, biológia alapszakon keresztül is elmélyítheted tudásod a halakkal kapcsolatban:) Az első választási lehetőségedet nem ismerem.
2014. jún. 26. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
A gödöllői egyetem remek, minden szempontból (főleg a gyakorlatok szuperek), én most végeztem az első évemet és nagyon ajánlom. Az állattenyésztő mérnöki végzettséggel nem tudom, mennyire tudsz majd halakkal foglalkozni, szerintem leginkább szarvasmarha-sertés-baromfi témára mennek rá (de pontosan nem tudom, mert én természetvédelmi mérnök szakon vagyok).
2014. jún. 27. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Egyébként igaza van az előzőnek. Ha állatnemesítésről teszünk említést, a legfontosabb tenyészállatok közé a szarvasmarha, sertés, tyúk, juh sorolható. Hidrobiológus is egy választás :)
2014. jún. 28. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
A SZIE MKK nagyon jó választás. Halgazdálkodái tanszék is van, a Környezetgazdálkodási Intézet keretei között. Többféle szakról is választhatsz halas-hidrobiológiás szakdolgozati témát. Ha kutyák is érdekelnek akkor a kynológus szakirányú továbbképzési szak a tuti, de az csak valami alapdiploma után megy.
2014. júl. 2. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!