Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » A keresztféléves képzés...

A keresztféléves képzés mennyivel más mint a "hagyományos"?

Figyelt kérdés

Okés, hogy februártól indul, de akkor meddig tart a tanév?

Miben különbözik és miben egyezik meg a szeptemberben induló képzésekkel?

Jah és keresztfélévben is ugyanúgy lehet mindenre jelentkezni?



2014. jún. 24. 17:33
 1/6 reptoid ***** válasza:

1) nincs tanév, félévek vannak

2) ugyanaz, csak egy félévvel később a simához képest

3) dehogy is, alapképzésekből csak egy pár indul. Osztatlanból szerintem egy sem, mesterből jó pár, de nyilván ott is azok, amelyeknek az alapképzése páratlan félévből áll

2014. jún. 24. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

értem :)

Konkrétan mérnök infón szeretnék indulni a PTE-n, vajon indítanak majd keresztfélévet belőle?

2014. jún. 24. 18:45
 3/6 anonim ***** válasza:

Most februárban is csak mesterképzést indítottak a PTE-n, azon a karon. Szerintem nem valószínű, hogy jövőre keresztféléves alapképzést indítanak.

Ezt a keresztféléves dolgot is azért találták ki, hogy aki páratlan féléves képzésben végzett az szinte egyből a következő félévben tudja kezdeni a mesterképzést.

2014. jún. 24. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

értem :)

Akkor egy év off..

2014. jún. 24. 20:27
 5/6 anonim ***** válasza:

Nem tudom hány éves vagy kérdező, de ha most érettségiztél, akkor az egy év alatt csinálhatsz egy OKJ-t (ez úgyis csak 21 éves korig ingyenes nappalin) vagy elmehetsz dolgozni. :)

Nem veszítesz semmit.

2014. jún. 25. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
OKJ már megvan.. szal maradt a munka :)
2014. jún. 30. 07:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!