Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Minden vizsga lehetőségemet...

Minden vizsga lehetőségemet elhasználtam egy tárgyból és, ha most sem lesz meg kifognak csapni. Tegnap leadtam egy szakváltási kérelmet, átvesznek vagy kicsapnak?

Figyelt kérdés
Ha kicsapnak pótfelvételizhetek augusztusban?
2014. júl. 2. 14:44
 1/5 anonim ***** válasza:
Kicsapnak. Nem fognak senkit átvenni sikertelen vizsgával. Én elgondolkoznék a helyedben hogy biztos ez-e a nekem való szak, vagy egyáltalán nekem való-e az egyetem, főiskola. Milyen szakon vagy amúgy?
2014. júl. 2. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
És augusztusban beadhatom a pótfelvételit?
2014. júl. 2. 15:12
 3/5 anonim ***** válasza:
Beadhatod, de gondold meg, érdemes-e.Ugyanis akkor már csak fizetősre vehetnek fel.
2014. júl. 2. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Másik szakra akarok menni, sajnos csak 6 vizsgalehetőség van és keresztfélévben is felvettem,gyógyszerészetire jártam. Nem számítottam rá,hogy ma is így osztályoznak 30\28 fő bukott, de nem is sajnálom már. Köszönöm a választ :)
2014. júl. 2. 15:53
 5/5 anonim ***** válasza:
Igen, ez ismerős. Nálunk az anatómia-gyógyszertan páros az ilyen buktatós. Milyen szakra akarsz jelentkezni?
2014. júl. 2. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!