Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Kertészmérnöki szakról írnál,...

Kertészmérnöki szakról írnál, hogy milyen?

Figyelt kérdés
Milyen tárgyak vannak a szakon, mennyire nehéz, ha elvégezted, milyen munkakörben elhet elhelyezkedni, ilyesmiket...
2010. jan. 6. 18:37
 1/3 anonim válasza:
Kecskemét érdekel? Én oda jártam, ha az érdekel válaszolok szívesen!
2010. jan. 6. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Igazából Budapest érdekelne, de ha leírnád a tapasztalatokat, megköszönném.
2010. jan. 6. 19:15
 3/3 anonim válasza:

Én 2001-ben kezdtem, ami nem tegnap volt, és biztos sok minden változott főleg, hogy Kecskemét főiskola Bp. meg egyetem, de azért írok néhány gondolatot.

Ja, és én távoktatásra jártam! Ha teheted mindenképp nappalira menj, mert sajnos egy anyagot nem lehet leadni 2-3 hétvége alatt.

Nálunk nem volt pl. matek amitől sokan tartanak. biometria volt, szerintem (nekem egy picit könnyebb). Elsőben nem nagyon volt még szakmai, de másodiktól szinte csak az 1-2 töltelék tárggyal kiegészítve pl. marketing, de gondolom a tárgyak fent vannak a suli honlapján.

Menj el a nyílt napra, biztos van!

Voltak nehezebb tárgyak (és tanárok) pl. dendrológia, de összességében és persze utólag jó volt! :)

Nekem nagy szerencsém volt, el tudtam helyezkedni!

Ha szereted a növényeket, akkor jól fogod érezni Magad!

Ha bármiben tudok segíteni (puska, beadandó stb.) írj bátran! :)

2010. jan. 7. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!