Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Lehet olyat, hogy ha az adott...

Lehet olyat, hogy ha az adott szak, amire felvételt nyertem az egyetemen, nem tetszik és első év után másik egyetemet jelölök meg (többi lent)?

Figyelt kérdés
Rossz szakokat jelöltem meg, a családi hátterem változott. Ugyan úgy, a felvi.hu-n jelentkezhetek szeptemberben induló más képzésekre? Az is lehet még államilag támogatott?? Előre is köszi.

2014. júl. 6. 19:46
 1/4 anonim ***** válasza:
Igen.
2014. júl. 6. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ugyanúgy végig kell játszanod ezt a felvételis cécót. Amúgy ha nem tetszik, és már erre az első félévben rájössz, akkor vagy passziváltass második félévre vagy iratkozz ki az egyetemről, különben vissza kell fizetned az addigi tandíj felét, ami gondolom nem nagyon hiányzik.
2014. júl. 6. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm!

Ezt a tandíjvisszafizetéses dolgot nem igazán értem, nem iratkozhatok ki akármikor?

Egy kicsit részletesebben kifejtenéd, mert érdekelne, nagyon köszönöm előre is!

2014. júl. 7. 01:28
 4/4 anonim ***** válasza:
Ha állami helyet hagysz ott, akkor vissza kell fizetned/ledolgoznod a költségét. Az első félév után még nem kell fizetned, csak ha belekezdesz a 2. félévedbe is.
2014. júl. 7. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!