Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Mit gondoltok, külföldről...

Mit gondoltok, külföldről (Románia) be lehet-e jutni a Debreceni Egyetemre, orvosira, államilag támogatott helyre? És ha igen, hogyan? Valamint, a külföldieknek is számolnak felvételi pontot? És ha igen, hogyan? (:D)

Figyelt kérdés
2014. júl. 8. 21:02
 1/5 anonim ***** válasza:

Honosíttatják az érettségijüket vagy eleve magyar érettségit tesznek.

Itt nekem van egy csomó évfolyamtársam, akik Romániából jöttek, de még van felvidéki is.

2014. júl. 8. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én is tudok a Debreceni Egyetemen olyanokat akik Romániából jöttek. De ha jól tudom a pontjaik kevesebbet értek a felvételiben. Pedig jóval többet tudnak pl. matekból is az itteniektől. De be lehet jutni!
2014. júl. 9. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Hogyan kell honosíttatni az érettségit?
2014. júl. 12. 14:33
 4/5 anonim ***** válasza:
2014. júl. 12. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Azt írja, hogy nem lehet román érettségit emelt szintűvé honosíttatni.Mivel az orvosira kell biológia emelt szintű és kémia vagy fizika emelt szintű érettségi, gondolom csak úgy lehetséges bekerülni, hogyha Magyarországon érettségizek.
2014. aug. 1. 21:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!