Csilla1994 kérdése:

Szerintetek, ha BME TTK fizikára jelentkeztem és 368 pontom van, akkor az elég lehet a bekerüléshez vagy nagyon necces?

Figyelt kérdés
Tavaly 364 volt a ponthatár, előtte levő 2 évben 366. Viszont a statisztikák szerint 2014-ben 77 ember jelölte meg első helyen, és a maximális kapacitásszám 70. Az előző években pedig nem volt ilyen enyhébb túljelentkezés, nem is vettek fel annyi embert, amennyi a max.

2014. júl. 14. 11:47
 1/7 anonim ***** válasza:

Hát, én drukkolok neked. Szerintem beférhetsz még.

(Én idén végeztem, ha esetleg van kérdésed, írj privátot.)

2014. júl. 14. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
Nagyon remélem, szintén 368 ponttal várom az ponthatár kihírdetést a fizikára :D
2014. júl. 15. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Remélem mind a kettőnknek sikerül! :)
2014. júl. 16. 02:01
 4/7 anonim ***** válasza:
De a java csak azután jön, hogy bekerültetek. A ponthatár közeli pontszámmal jó eséllyel lesz szenvedés, ha végig is akarjátok csinálni.
2014. júl. 16. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Teljesen felesleges ebbe belemenni, mindegyikre létezik ellenpélda, buktak ki barátaim 460-470 ponttal egyetemről, és buktak ki 360 ponttal is. Akkor ilyen következtetés alapján, ha ELTE-re vesznek fel (ott jóval alacsonyabb ponthatár volt az elmúlt években), akkor ott csont nélkül, szín ötössel kellene elvégezni a fizika szakot, csak mert jócskán a ponthatár felett volt a pontszámom?
2014. júl. 16. 21:33
 6/7 anonim ***** válasza:
Hát, sajnálom. Engem is meglepett, hogy idén 400 pont lett a határ. De szerintem nem nagy baj. Azért remélem, téged is felvettek valahova.
2014. júl. 24. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Felvettek ELTE fizikára :)
2014. júl. 24. 22:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!