Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Melyik a legjobb műszaki...

Melyik a legjobb műszaki OKJ-s képzettség?

Figyelt kérdés

Idén nem vesznek fel egyetemre ezért még keresgélem milyen lehetőségeim vannak. (elsősorban mechatronika,gépészet)

De gondolkodtam még karosszériás és autószerelőn is.

Melyiket ,vagy milyeneket tudnátok még ajánlani?


2014. júl. 14. 13:37
 1/6 anonim ***** válasza:
Műszakin: gépgyártástechnológiai technikus, mechatronikai technikus, gépi forgácsoló, CAD/Cam tervező
2014. júl. 14. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Tehát ezek már olyanok ,hogy ha csak ilyenem lenne akkor ebből már meg lehetne élni?

UI: Köszönöm a választ.

2014. júl. 15. 01:05
 3/6 anonim ***** válasza:
Gépgyártástechnológiai technikusról van infóm, azzal olyan 100-120 nettóval kezdesz, és lépkedhetsz fel a ranglétrán.
2014. júl. 15. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
De gondolom a válaszoló már továbblépett és más irányban dolgozik, nem?
2014. júl. 16. 20:52
 5/6 anonim ***** válasza:
Én megyek tovább egyetemre, volt lehetőség az iskolámban 1 év alatt elvégezni, így megcsináltam, de mindig is az egyetem volt a cél.
2014. júl. 16. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Nekem is ez lenne a cél ,csak én gimnáziumban végeztem és semmi jó OKJ- nincs ,csak az olyanoknak akik már középiskolában is tanulták.
2014. júl. 16. 21:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!