Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Mennyire valószínű, hogy az...

Mennyire valószínű, hogy az orvosikon nem emelkednek a ponthatárok, hanem marad kb a tavalyi?

Figyelt kérdés

2014. júl. 15. 00:15
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
44%
nem valószínű..nem voltak olyan nehezek a központik mint tavaly illetve többen jelentkeztek sokkal ugyanannyi helyre...
2014. júl. 15. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
67%
Ezt így nem lehet megmondani. 10 nap és kiderül, de ha engem kérdezel akkor 50% vagy emelkedik vagy nem.
2014. júl. 15. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
76%
Nem tudom, hogy az első válaszoló idén érettségizett vagy sem, de szerintem voltak olyan nehezek az emeltek, mint tavaly. Persze az is simán előfordulhat, hogy én vagyok átlagon aluli képességű, bár sok ismerősöm rosszabbat írt, mint kellett volna. Nekem 20 ponttal több pontom van, mint amennyi tavaly kellett, mégsem hiszem, hogy lenne esélyem, mivel itt mindenki aki kommentelt elég sok pontot összegyűjtött. Egyébként az, hogy első helyen hányan jelentkeztek semmit nem jelent. Attól, hogy most ismét annyian jelentkeztek, mint 2 éve, nem feltétlenül van mindenkinek annyi pontha, mint akkor.
2014. júl. 15. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
68%
nekem 400 pontom van, de még így is reménykedem abban, hogy felvesznek, mert mást nem tudok csinálni, és az, hogy itt a gyakorin kb 10 ember azt írta, hogy 430 feletti pontja van, na bumm, kit érdekel, van még rajtuk kívül kb 2e jelentkező. És ha azt vesszük figyelembe, hogy nem lettek jobbak az írásbeli átlagok a tavalyinál, sőt a bioszok vagy 10%-kal rosszabbak lettek, nem hinném hogyy túl sokat változna a ponthatár, sztem olyan 10-15 pontemelkedés a max. Persze senki nem tudja előre, majd kiderül. (ja és én már másodjára futok neki)
2014. júl. 15. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:

1-es vagyok -dehogy érettségiztem idén..:)))))))

Csak a matematikai valóságból indultam ki, hogy többen jelentkeztek ugyanannyi helyre mint múlt évben, és nekem úgy tűnik volt annyi panasz az emelt biosz-kémia érettségik után..sőt van aki azt mondta hogy nem volt nehéz (jó egy emelthez képest)

De ne vagyok senki ellendrukkere..9 nap és kiderül..

2014. júl. 15. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
100%

Minden évben egy csomóan írják itt is, felvin is, hogy milyen magas pontszámuk lett, meg (ennél jóval kevesebben, hiszen rosszabb eredménnyel nem szokás dicsekedni) azt, hogy nekik kevés.

Tavaly senki sem gondolta ezt a hatalmas zuhanást, kivéve azokat, akik tisztában voltak a konkrét statokkal. Azt tessék megnézni, ha olyanok, vagy még rosszabbak, mint a tavalyiak, akkor nagy változás aligha lesz, akkor sem, ha az összes 460, 480 pontos itt irkálja, hogy neki annyi van. Tavaly is sokaknak volt annyi, de még többeknek sokkal kevesebb. A több jelentkező miatt talán egy enyhe emelkedés lesz, ha hasonlóak a tavalyiakhoz az eredmények.

Szerintem 400 ponttal most is be lehet jutni simán vidékre.

De majd a ponthatárok kihirdetésekor tudjuk meg a tutit. Én a magam részéről szorítok nektek, hogy bejussatok! :)

Üdv, egy POTE-s

2014. júl. 16. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
100%

Megvannak a statisztikák! A biosz borzalmas lett, a csökkenés sem kizárt!


[link]

2014. júl. 16. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 csakegypali ***** válasza:
100%
Akkor ezek szerint a biosz átlag 60% a kémia is 60%?
2014. júl. 16. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
100%

Idén: biosz:60,78 kémia:60,85 fizika:69,35

Tavaly: biosz:65,17 kémia:60,20 fizika:65,33

A fizika emeltekben jól látható a javulás, de azt kevesebben választják, mint a kémiát, a kémiában van egy gyenge emelkedés, a bioszban látványos romlás, és az viszont mindenkinek kötelező volt, tehát az idei felvételizők bioszból egyértelműen rosszabbul teljesítettek, mint tavaly, a többség kémiázott második tárgyként, és alig ment jobban, szóval valószínűleg a tavalyi nagyságrend marad ponthatárokban, csak azért nem mondok csökkenést, mert több a jelentkező. De lehet, hogy még így is csökken. Éppenséggel emelkedhet is pár pontot, de szerintem nem fogja ez elérni a 400-at sem Tehát aki annyit összeszedett, az szerintem megnyugodhat. De 380 felett mindenki remélhet.

2014. júl. 17. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
100%
Én is többedjére próbálkozom. Most 401 pontom van....reménykedek a sikerben. Már alig bírok magammal és még mindig 8 nap.....örökké valóságnak tűnik ...
2014. júl. 17. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!