Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Az Evangélikus Hittudományi...

Az Evangélikus Hittudományi Egyetemen elfogadják a lóvári nyelvvizsgát?

Figyelt kérdés
A bejutáshoz kéne, kevés lett a pontom.

2014. júl. 16. 20:57
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Egységes felvételi rendszer van, nincs olyan, hogy az egyik egyetem elfogadja, a másik meg nem.

A válasz: igen. Minden élő nyelvből tett nyelvvizsgát elfogadnak (tehát pl. amennyire tudom, latint és eszperantót nem).


DE.


Ha azt bele akartad volna számíttatni a pontokba, szerintem a felvi.hu-n elektromos jelentkezésnél már meg kellett volna adnod, csatolnod kellett volna a bizonyítvány szkennelt verzióját stb.

2014. júl. 16. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Még nincs meg csak jövőre akarok próbálkozni. És az operátori állásom mellett sajna nem futja egy pár hónapos angol kúrzusra. Köszi a választ. Megy a like :-)
2014. júl. 16. 21:08
 3/3 anonim ***** válasza:
Ugye tudod, hogy egy ilyen nyelvvizsga rosszabb a semminél? Ebből egyből arra következtet a munkaadó, hogy a legkönyebb utat szereted választani és mindig kihúzod magad a felelősség és nehézségek alól. Az ilyen ember megbízhatatlan, munkakerülő, egy senkiházi.
2015. nov. 2. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!