Lehet belőlem rendőr?

Figyelt kérdés
Az van, hogy a 7.-es és a 8.-os bizonyítványom is elég rossz lett.. A másik, a 9. évemet vendéglátóiparin ismételem. És a központi írásbelin azt hiszem 49 pontom lett. Lehetek én így valaha rendőr? Nagyon szeretném tudni, mert ez minden álmom!

2014. júl. 21. 12:18
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Igen, meg szakközépbe is csak érettségivel mehetsz, ahogy az előző link bizonyítja.
2014. júl. 21. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:

Én erre gondoltam, amit ezen a linken találsz.

[link]

Az első szakközépiskolaira, ahonnan lehetne továbbtanulni rendőrnek. Azt szeretném tudni, hogy az említett eredményeimmel, ebbe az iskolába át tudok-e iratkozni. Tehát itt újrakezdeni a 9.-et.

2014. júl. 21. 13:30
 13/14 anonim ***** válasza:

Az iskolánál kell érdeklődnöd, hogy milyen feltételekkel vesznek át.


Hívd fel őket telefonon: 72/465-030 vagy írj nekik e-mailt: titkarsag@bela2.sulinet.hu (inkább telefonálj, az gyorsabb és biztosabb).

2014. júl. 21. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:
Rendben, megpróbálom. Köszönöm szépen!
2014. júl. 21. 14:31
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!