Vannak itt olyanok akik műszaki vagy IT területen tanultak tovább, de egyszerűen lemorzsolódtak, mert annyira nehéz volt (esetleg ismertek ilyen embereket)?

Figyelt kérdés

2014. júl. 29. 08:51
 1/6 anonim ***** válasza:
Igen,a legjobb barátom is így járt,mert nem bírta a tempót,kemény volt számára.
2014. júl. 29. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Anno mi 600-an kezdtul el elso evfolyamban a muszaki egyetemet, es kabe 120-an diplomaztunk 5 ev mulva ugy, hogy kabe egy tucat felsobb eves "bukott" vissza hozzank.


A lemarado 500-bol kabe 300-350 soha nem szerzett diplomat kesobb sem. Ugyhogy igen, ismerek nehanyat, de a kapcsolatot nem tartom veluk.


Igaz ez 15 eve volt (akkor diplomaztunk) de manapsag is hasonlo aranyok lehetnek.

2014. júl. 29. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Igen, van olyan ismerösöm.
2014. júl. 29. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat.
2014. júl. 29. 10:03
 5/6 anonim ***** válasza:
En is ilyen vagyok. Elso ev utan kibuktam, nem birtam a tempot, de meg abban a felveteli idoszakban jelentkeztem ujra ugyanoda. Mivel jo nagy seggberugas volt ez nekem, elkezdtem rendesen hajtani (mivel mast nem akartam csinalni, ez erdekel), azota nem is nagyon csuszkalok es most fogok diplomazni.
2014. júl. 29. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Igen. Bár természettudományos szakra jártam (ahol talán még nagyobb volt a lemorzsolódás), rengeteg mérnököt is ismertem. Márpedig ha az ember ismer legalább három mérnökhallgatót, valszeg kettő nem fogja közülük a büdös életben elvégezni - tapasztalat.



Csak azt nem értettem meg soha, mi a madárajkának megy olyan ember bármiféle mérnöki szakra (főleg a biomérnökökre jellemző), hogy semmiféle matematikai és fizikai érzéke nincs.

2014. júl. 29. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!