Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Színésznek készülök . Hova...

Emmese kérdése:

Színésznek készülök . Hova jelentkezzek?

Figyelt kérdés
14 éves vagyok jövőre 8.-os , és nem tudom,hogy hova lenne érdekes jelentkeznem. Már 4 éve színésznek készülök , statisztálok is . tudnátok iskolákat ajánlani? (Gimit)

2014. júl. 29. 14:03
 1/7 anonim ***** válasza:
49%

Dehogy készülsz szinésznek! - csak az SZERETNÉL lenni!

Ha komolyan vennéd, tudnád, mi kell hozzá és nem tőlünk kérdeznéd, melyik gimibe menj, amikor halványlila gőzünk sincs, hol élsz.

2014. júl. 29. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ez nem feltétlen azon múlik, hogy milyen gimibe jelentkezel. Gimit nem is tudok olyat, ahol színészi irányvonal lenne, bár lehet van, ha igen, akkor egy kommentelő megerősíti majd ezt a kérdést. Amit javasolni tudok, hogy jelentkezz, valamelyik színtársulathoz, vagy helyi színjátszókörhöz, ezt nálunk is csinálták néhányan. Gimi után pedig a Színház-és Filmművészeti Egyetemen folytasd. Azért tanácsos színjátszókörbe jelentkezni, mert színművészeti egyetemen nagyon szórják a jelentkezőket az alkalmassági vizsgán. Ismerősöm is oda jelentkezett, és elcsúszott rajta, pedig ő is járt színjátszó körbe, csak kevés ideig. Ezért gimi mellett, ha időd engedi,- márpedig engedje, ha színész akarsz lenni- járj ilyen színjátszókörbe, hogy felkészült legyél, és gyakorold a szereplést.
2014. júl. 29. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

LOL.

Nyilván valami drámatagozatos gimibe menj (Pesten pl. Vörösmarty) vagy ahol van színjátszó szakkör.

És még innen sem biztos, hogy felvesznek majd a SZFE-re. Csak mondom. :D

2014. júl. 29. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

az első válaszolónak üzenem.

nem csak szeretnék színész lenni!!! Én már most az vagyok.(bizony ez a pozitív hozzáállás)csak akard és megkapod.

És a szüleim azt mondták,hogy oda megyek továbbtanulni,ahova akarok.De ebben igazad van , tényleg nem montam várost. Nos a legjobban Pestnek örülnék.És elvileg azért vagy ide regisztrálva , hogy válaszolj a kérdésekre. Akkor miért oltasz le ? Inkább ne válaszolj.

Amugy a többieknek köszönöm.És a legtöb lehetőséget megragadom :) járok egy kurzusra , színjátszóra és most statisztálok is !

2014. júl. 30. 08:45
 5/7 anonim ***** válasza:
Nemes Nagy Ágnes szki
2014. aug. 5. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

#4-hez

Ha már az vagy, értelmetlen a kérdésed.

Ha annak készülsz - kérdésed szerint - még nem vagy az.

.

Ha már elvégezted az SzFE-t és 8-10 évig dolgoztál a pályán, akkor talán(!) már szinész leszel.

Üdv!

2014. aug. 5. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Nemes Nagy Ágnes Művészeti Szakközépiskola színházművészeti osztálya az egyik legjobb Budapesten. A tényleg komolyan veszed, akkor oda érdemes jelentkezni,ugyanis heti 13 szakmai gyakorlati és kb. 2-3 színház elméleti óra van, a közismerti tantárgyak mellett.
2014. nov. 28. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!