Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Milyen egyetemi, főiskolai...

Milyen egyetemi, főiskolai szakot válasszak?

Figyelt kérdés
Nemsokára végzek a gimivel és sokat gondolok azon, hogy milyen szakra jelentkezzek. Nagyon szeretek emberekkel, fiatalokkal, gyermekekkel foglalkozni, segíteni nekik. Mindenképp ilyen munkát szeretnék. Néztem pár szakot ami érdekelne pl. szociálpedagógia, konduktor, szociológia. Ezekre sokan azt mondják, hogy büfészak és nem tudnék elhelyezkedni vele. Mondanátok ezekhez hasonló szakokat, amik nem büfészakok, és el tudnék vele helyezkedni a későbbiekben? A válaszokat előre is nagyon szépen köszönöm! :)

2014. júl. 29. 15:10
 1/5 anonim ***** válasza:
78%
Pszichológia?
2014. júl. 29. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
nem tudom ki volt az a szerencsétlen aki lepontozott :) De nem tudom hogy a "Nagyon szeretek emberekkel, fiatalokkal, gyermekekkel foglalkozni, segíteni nekik. " hogy nem összeegyeztethető a pszichológiával.Szerintem az azért nem büfészak,egy szociológiához képest legalábbis biztos nem.
2014. júl. 30. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ. Mindenképp elgondolkozok rajta. Hasznos volt számomra a válaszod, szóval nem én pontoztalak le :)
2014. júl. 30. 13:55
 4/5 anonim ***** válasza:
Reméltem azért :) gondolkozz el rajta, nem annyira nehéz bejutni, 2 jó emelt és hello. (töri-angolt ajánlom, ha megy,szerintem még azok a legkönnyebb emeltek)
2014. júl. 31. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Pont angolt és törit tanulok emelten. Tényleg köszönöm a választ. Hidd el, hogy sokat segítettél :)
2014. júl. 31. 22:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!