Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Régen volt egy balesetem,...

Régen volt egy balesetem, amikor kapaszkodás közben kirántottam a vállam a helyéből, aminek a következményeitől nem tudok szabadulni, tud-e valaki tanácsod adni, vagy hasonló problémával él?

Figyelt kérdés
Azóta többször kijött a vállam a helyéből, orvosnál, Uh-on jártam vele, ahol 3 ficam nyoma látható,de csak annyit értem el, hogy gyógytornára járjak, erősödjenek a tartó izmok. Semmit nem csináltam, amikor kijött a helyéből, sőt fekvés közben, rossz mozdulatól történt, de 3 alkalommal. iszonyatos fájdalommal járt, ebből kétszer az ájulás közelében voltam. Soha nem az orvos tette vissza, hanem magától ment vissza, pl. vizet itattak, és picit mozdultam. A hétköznapokban megvagyok, de soha nem tudom elengedni magam, nyújtózkodás stb,. mert félek, hogy mi történik. A lényeg, hogy az ortopédián sem mondtak érdemlegeset, a maszek UH hozta ki a ficamot, de nem gyógyítottak meg. A napokban is kiment, majd visszaugrott, álmomban rosszul mozdultam. Hatalmasat ordítottam, ijedség, fájdalom, de abban a pillanatban visszament. A hatalmas rosszulléttől is félek, amit 2-szer átéltem, émelygős, eszméletvesztéses érzés. Azt mondta az orvos, ennek semmi köze a vállamhoz, de tudom, hogy van. Aki tud, kérem írjon valami okosat, mi teendőm, lehet-e valamit csinálni. A vállműtét nagy dolog, biztosan kockázatos, ilyen szóba sem jött.

2014. júl. 15. 09:04
 1/1 anonim válasza:
Nekem úgy tűnik, hogy az első ficam nem lett rendesen kikezelve! Három hét felkötve utána szépen gyógytornáztatni. Nem húzódtak össze a szalagok és ezért laza az ízület. Ezt műtéttel szokásos helyreállítani, utána álltalában örökre megszűnik a probléma. Nagyon vigyázni kell ezzel mert az ízület minden ficamnál sérül és az már az életben nem lesz az igazi!
2015. márc. 2. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!