Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Magán matematika tanárt...

Magán matematika tanárt keresek Budapesten, tudnátok Nekem segíteni?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Nagyon jó, türelmes, érthetően magyarázó matematika tanárt keresek budapesten. A cél egy pótvizsgára való felkészítés lenne. Légyszives küldjetek Nekem minnél több nevet, tapasztalatot es elérhetőséget!



2014. júl. 30. 16:25
 1/2 anonim ***** válasza:
Én max. a 4. kerületben tudnálak elvállalni. Ha érdekel írj privátban!
2014. júl. 31. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Parubaru válasza:
Hello, gondolom a pótvizsga már lement, remélem jól sikerült. Ettől függetlenül, ha érdekel még matek korrepetálás akkor ha gondolod írj.Elsőéves matek szakos hallgató vagyok a bme-n, óradíjam 1500 Ft,ha valami miatt nem jön be a korrepetálás akkor az első óra díjmentes.ha érdekel akkor emailem : quites@freemail.hu.szia
2014. aug. 29. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!