Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Ti elmondjátok az ismerőseitek...

Ti elmondjátok az ismerőseiteknek, hogy hova vettek fel vagy inkább titokba tartjátok?

Figyelt kérdés
Én nem szeretném ismerős körbe reklámozni, hogy hova vettek fel, mert ez szerintem ez én személyes ügyem.
2014. júl. 31. 21:53
 1/7 anonim ***** válasza:
Azért ennyire nem kell zárkózottnak lenni. Ha kérdezik válaszolsz, amúgy meg nem reklámozod. Ez így természetes. De ha elmondod, akkor felesleges kamuzni, hogy "ne derüljön ki" mi az igazság.
2014. júl. 31. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Mi közük hozzá? Kérdezik elmondod és kész? Miféle bajod lehet abból ha elmondod? A te életed, te döntésed. Nyugodtan mondd el.
2014. júl. 31. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Ahogy első is írta. Amúgy miért tetted fel a kérdést? Szégyelled a szakod,vagy félsz hogy túl okosnak tartanak és cseszegetni fognak? Titkolni nem kell, de reklámozni sem.
2014. júl. 31. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Persze, hogy rád tartozik, de a barátaidnak "szokás" elmondani. Mi lenne rossz abban, ha mások is tudnák? Mi elmondtuk egymásnak, jó barátok vagyunk. Ez csak rajtad és a barátaidon múlik.
2014. júl. 31. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Hát attól függ milyen "ismerősökre" gondolsz. :) pl. a szomszédnak nem mondanám én sem, az osztálytársaim közül is csak azoknak akik közel álltak hozzám, ill. ha valakinek nem mondtam és érdekelte, odajött, válaszoltam, és ennyi. Nem kell az a húú de nagy reklámozás, persze nyilván, van, aki még be se iratkozott, de már a facebook-ja tele van az egyetem dolgaival, holott azt sem tudja még hogy mi micsoda:D De másrészt azért a közeli barátoknak alapból mondtam, nem csak mert illik, hanem mert a barátaim és ha én örülök a sikeremnek, akkor ők is velem együtt örülnek és fordítva. :)
2014. júl. 31. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
De szerintem nem kell ennyire a témánál ragadni, akinek úgy érzed el kell mondanod, neki úgyis elfogod, aki kérdezi annak vagy válaszolsz, v. ha nem akarsz akkor nem, de ennyi. Nem kell túlspirázni :)
2014. júl. 31. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Titkolni nem fogom, mert nincs szégyellnivalóm, hogy egyetemre járok és becsületesen tanulok. De nem ezzel kezdek minden beszélgetést, hogy képzeld én az X egyetem, Y szakára járok!
2014. aug. 1. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!