Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok, ti elmondjátok a barátotoknak hogy mikor van meg a havitok ha még a kapcsolat elején vagytok?

Figyelt kérdés

Az olyanoktól kérdezem főleg, akiknél mondjuk még nem számít(ott) szexuális téren és nem is idegbetegek észrevehetően a havi alatt.

(Tőlem anno kérdezte barátom és nem mondtam meg, mivel még nem volt jelentősége, és ha vmi miatt kiakadok ne arra fogja, hogy Jaj igen, mert havibajos vagy. Személyes dolognak tartom.)



2014. jún. 19. 23:14
 1/8 anonim ***** válasza:

Én is személyes dolognak tartom ezt.

Bár mi a kapcsolatunk 1. hónapjába már lefeküdtünk mivel már régebb óta ismertük egymást azért. De én mondogattam neki hogy most piros betűs nap van, bár nem csak a szex miatt hanem akkor én alapból ingerültebb vagyok mivel nekem sokszor elég nagy szenvedés, de van amikor szinte alig veszem észre és tök jó kedvem van akkoriban is.

De a barátomnak ritka türelme van, és sosem volt eddig gond emiatt. Ha meg annyira kívántuk egymást akkor azért a petting belefért meg midig szívesen kielégítettem őt meg picit babusgatom is akkor persze :)

Aztán ha már vége van a dolognak és kívánjuk egymást bepótoljuk úgy is :)

2014. jún. 19. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

hát, ha nem indokolja semmi, hogy elmondjam, akkor nem. (pl fürdőbe akarnánk menni/ együtt alszunk és nincs szemetes a wcban....áhh pasik :D)

azt tapasztalom, hogy vannak olyan lányok, akik boldog boldogtalannak elmondják, ha megvan nekik, nem csak a pasijuknak...fú de irritálóak. szóval én mindenkinek csak indokolt esetben (az is számíthat annak, ha kicsit nyűgös vagy rosszkedvű vagyok, és egy kis vogasztaló összebújásra vágyok)

2014. jún. 19. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

*azt kihagytam, hogy ha már volt szex a kapcsolatban, szóltam mindig előre, ha megvolt, de az eddigi barátaimat ez különösebben nem zavarta, így engem sem :D sőt, volt olyan, aki úgy is kinyalt...bár ezen már én is meglepődtem :D

egyébként nem értem meg azokat, akiknél csak a finnyásság miatt szextilalom van télapózás alatt

2014. jún. 19. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Indokolt esetben én is elmondanám, persze. De csak úgy nem kell, hogy jegyzetelje hogy mikor jön meg nekem, amúgy se pontos, és nem fogom naptárnak használni, hogy mindig szóljak, hogy na MA megjött... :)

Akkor nem csak én gondolom így, köszi :)

2014. jún. 19. 23:27
 5/8 anonim ***** válasza:

Általában őt zavarom el tamponért az éjszaka közepén ha úgy erzem "baj lesz" szóval :D


De a kérdésed alapján még elég fiatal lehetsz, és nem 16-17 évesen még énse kötöttem az orrára :) csak azóta már nyilván komolyabbá vált a kapcsolat (már elmúltam 20). Szóval szerintem jól csinálod a dolgot :) majd idővel kozelebb kerultok egymashoz és ugyse lehet kikerulni az ilyet .. :)

2014. jún. 20. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

4 ha nem indokolt én sem mondtam sosem.

Mst már maga a tény,mhogy megvan is indok, hiszen akkor tudja, hogy nem lesz apa 8 hónap múlva...plusz nem fogunk pár napig szexelni..

Régebben, amikor lyen még nem olt, csak akkor mondtam ha különösen ingerlékeny voltam, vagy olyan elyre mentünk volna. Ahol pl nincs angol wc)

2014. jún. 20. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Jh, ha megkérdeztne volna akkor nem titkolom...
2014. jún. 20. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Miért ne? Mi még szexeltünk is/szexelünk azóta is úgy, már házasokként. Őt nem zavarja a vér, én meg még érzékenyebb vagyok olyankor. Szeretjük, csináljuk..ennyi.


Nem került szóba amíg még nem szexeltünk, mert az nem volt sok idő...de ha kérdezte volna, megmondom. Nem hadititok.

2014. jún. 20. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!