Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Fogorvosi pályáról kinek mi a...

Fogorvosi pályáról kinek mi a véleménye?

Figyelt kérdés
Dilemma között állok, vagy fogorvos lennék, vagy építészmérnök. Tudom, teljesen más a kettő, de ez a két irány érdekel a legjobban, és nem tudom melyik lenne a jobb, mert mindkettőhöz lenne kedvem. Főleg arra lennék kíváncsi, hogy milyen nehéz a fogorvosi egyetem, mire kell számítani, és mennyire nehéz az odáig elvezető út. Egyedül a felvételi követelményektől tartok kicsit, mert a ponthatár nagyon magas a fogorvosihoz. Előnyök, hátrányok?Legyetek szívesek írjatok le mindent, hogy mit gondoltok erről, tapasztalatokra is kíváncsi vagyok, meg javaslatokra, ezek sokat segítenének a döntésben.

2014. aug. 5. 20:07
 1/1 anonim ***** válasza:

Hátránynak azt tudnám leginkább felhozni hogy marha nehéz.

Mivel marha nehéz sokan feladják.

Mivel sokan feladják sokan fizetnek.

Az pedig hogy kifizesd miután abbahagytad félévenként 1.5 millió forint.

Tehát ha mondjuk 2 év után hagyod ott az már 6 millió forint adósság.


Ez elég nagy gáz. Főleg ha nem vagy 100%-ig elkötelezett a szakma iránt.

2014. aug. 5. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!