Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Hogyan szerezzek PR végzettséget?

Hogyan szerezzek PR végzettséget?

Figyelt kérdés

nagyon tetszik a Pr-os munkaköre és szeretném magam kipróbálni a későbbiekben h mennyire vagyok rátermett a munkára, de őszintén szólva egyetemet úgy gondolom h emiatt nem éri meg elvégezni + most egy másik szakon vagyok. ezért gondoltam rá h elvégzek egy okj-s képzést. azzal mennyire lehet elhelyezkedni. inkább arra gondolok h külföldre mennék (mivel szerintem egy próbát megér). mennyire tudnék vele érvényesülni ha okj-s végzettségem lenne? lenne valamennyi esélyem ?

előre is köszönöm a segítséget :)



2014. aug. 6. 22:10
 1/3 pokiloki ***** válasza:

Na most ennek a kérdésnek se eleje se vége.

1. fiú / lány vagy

2. Milyen OKJ-t akarsz elvégezni?

3.Hova akarsz menni?

4. Milyen nyelvet(ek) beszélsz?

5. Azokat milyen szinten.

6. A tanult szakmával akarsz elhelyezkedni ott?


Ha ezekre válaszolsz akkor tán tudok segíteni

2014. aug. 6. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
0%

Sehogyan. Az oklevelek közül az a végzettség bizony a seggkitörlős kategória.



Tanulj mérnöknek. Na az valaki.

2014. aug. 6. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

lány vagyok. jelenleg anglisztikán vagyok. emellett most szeretném folytatni a németet. és gondolkozok még egy nyelv elkezdésén (pl. spanyol) valami olyant szeretnék elvégezni ami pr végzettséget ad, néztem már párat de úgy gondolom még nagyon alaposan utána kell néznem h melyiket válasszam. mindenképpen szeretnék egy rövid időt new york-ban tölteni mert rokonaim kint vannak és hozzájuk tudok menni + ott nagy erre a kereslet. (és bocsi h ilyen rosszul sikerült az eredeti kérdés)


2. válaszolónak: mérnök, azta h ez eddig h nem jutott az eszembe, asszem hnap át is jelentkezek...

2014. aug. 6. 22:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!