Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Pázmány, ITK gólyatábor milyen?

Pázmány, ITK gólyatábor milyen?

Figyelt kérdés
2014. aug. 10. 21:29
 1/3 anonim ***** válasza:
48%

Én 2007-ben kerültem be oda, akkor abból állt a "gólyatábor", hogy Budapesten belül volt mindenféle feladat egy egész nap során.

Pl. vizet kellett a szánkba venni, felszállni a 4-6-os villamosra és így menni 1 megállót, akkor volt olyan, hogy a Hősök terén az egyik piros lámpánál vizes felmosó ronggyal fel kellett "mosni" a zebra fehér csíkjait, volt olyan, hogy kellett venni egy hamburgert a Burger King-be és ezt el kellett adni a Mc Donald's-ban, akkor felmentünk a Várba, ott ki volt jelölve egy szobor, és oda a lehető legtöbbünknek fel kellett mászni, meg ehhez hasonlók.

Nekem egyáltalán nem tetszett, csak úgy voltam vele, hogy ne lógjak ki a sorból.

2014. aug. 10. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Előző,, húú ez érdekesen hangzik, kipróbálnék egy ilyet.
2014. aug. 10. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Máshol ez a gólyahéten van, külföldi diákoknak pedig city rally néven csinálják. A pázmányosoknak feltehetőleg ez is elegendő.
2015. febr. 4. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!