Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Sok mindenről lemaradok, ha...

Sok mindenről lemaradok, ha nem megyek golyataborba?

Figyelt kérdés
hatranyom szarmazik belole baratkozasnal?stb. Ti mentek? En sajnos nem tehetem meg, igaz egy hetert nem tul sok a 18000 ft de az en csaladom inkabb azt szeptemberre tartogatja :S

2014. aug. 1. 18:20
 1/6 anonim válasza:

Szia!

Hát két oldalról lehet a kérdésedet megközelíteni. :)

Én sem voltam 2 évvel ezelőtt gólyatáborban.

Amiről lemaradsz vagy észre fogsz venni az az h mondjuk első napon már mindenki ismer mindenkit (akik voltak gólyatáborban),ugye ez az első és legkönnyebb módja hogy megismerkedj leendő csoporttársakkal.Több infót megtudnak mert általában minden információt megkapnak a félévkezdés előtt.

Akkor én is kicsit el voltam keseredve mert ugyanazok okok miatt ami miatt te sem tudsz elmenni,nekem is ki kellett hagynom, viszont!......

Nem tudom melyik egyetemen/főiskolán hogy szervezik a gólyatáborokat,én csak a saját egyetememről tudok információt adni neked..

A gólyatábor arról szól hogy "hogyan idd le magad a sárga földig,(és ha fiú vagy) hány csajt kapsz meg a tábor ideje alatt! Fordított esetben inkább nem is írnám...sok a könnyűvérű egyed :)

Én személy szerint szeretek bulizni,de azt nem viseltem volna el h akarva akaratlanul töltsék belém az alkoholt,és különböző (sokszor primitív) emberek társaságában töltsek el "X" napot!

Most lehet hogy kicsit antiszociálisnak vagy gyp-snek tűnök,de hidd el nem vagyok az :D

Szóval röviden: lemaradsz az ismerkedésről,de ezt később ugye lehet pótolni,kimaradsz a szakod egyik legnagyobb közös bulijáról...viszont megúszhatsz kínos képeket,felesleges ivást,és ha nem bírod a "számomra túlontúl bevállalós" embereket,akkor nem fogod bánni h nem tudtál elmenni :)

Remélem segítettem! :)

2014. aug. 1. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Megertetelek teljesen, vagyom mert nem akarom.hogy kinezzenek,.de egyebkent.komoly kapcsolatom van.nincs szuksegem.leitatos durva bulira :S gondolom nem.en.leszek az.egyeduli :)koszonom h megosztottad velem a velemenyed :)
2014. aug. 1. 21:24
 3/6 anonim válasza:
én sem megyek, persze az ár miatt is(20.000 ft) meg van nekem is állandó kapcsolatom és nem hiányzik hogy ilyen "erotikus" feladatokba is bele vigyenek :) persze az ismerkledés miatt megérné, de ezt most kihagyom :) melyik suliba vettek fel? :)
2014. aug. 2. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:

Nyugi,nem fognak kinézni!

Én is azt hittem, de a beiratkozás napján pont egy olyan lány mellé sikerült beülnöm,aki szintén nem volt gólyatáborban,mert ő is komoly kapcsolatban élt,mint én.

Azóta is nagyon jó a barátságunk.

Nyugodtan hagyd ki!Nem maradsz le semmi olyanról,amit később ne tudnál pótolni! :)

(Első voltam :) )

2014. aug. 2. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Orulok,hogy nem vagyok egyedul :) semmelweisre, teged?

Koszonom a valaszokat, aranyosak vagytok :)

2014. aug. 2. 12:49
 6/6 anonim válasza:
Én voltam gólyatáborban tavaly, szeptemberben leszek másodéves. Örülök, hogy nem hagytam ki, persze voltak erotikus, mocskos, alpári, ivós feladatok, sőt, minden erről szólt. Annyiban segített, hogy így ismerem a Hallgatói Önkormányzat tagjait, és az iskola egyéb hallgatóit, viszont csoporttársaim nem voltak jelen. Így érdekes volt. Őket csak első nap ismertem meg. Szerintem ha nem megoldható, ne búslakodj, lesznek még ott nagy bulik. Minden jót!
2014. aug. 2. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!