Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Tiszavasváriban lakom. Hova...

Tiszavasváriban lakom. Hova menjek gimibe majd továbbtanulni? Ha lehet még nyíregyig sem akarnék elmenni.

Figyelt kérdés

2014. aug. 12. 22:43
 1/5 lésl válasza:
Életcél? Érdeklődési köröd? Csak gimi jöhet szóba?
2014. aug. 16. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Váci?
2014. aug. 17. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
csak gimi, a váciba nem akarok menni, tiszta cigány lesz mire én oda jutok(7.-es vagyok) nyíregyre már nem nagyon akarok elmenni, mi a nánási Kőrösire gondoltunk, az jó? vagy esetleg valami más? amúgy az angol érdekel a legjobban, de még csak most jön be a fizika, föci, kémia, biosz..a kémia és a fizika tuti nem fog érdekelni, a többi majd kiderül :)
2014. aug. 17. 20:40
 4/5 lésl válasza:

Igen, sajnos az lesz a Váci vége mint az MTH-nak vagy a Telekinek.

Figyelj, ha ennyire nem akarsz Nyíregyre menni, a Kőrösiről csak jókat hallottam, de az is biztos hogy kemény suli!

Nekem a férjem, sógornőm és még sok ismerősöm is ott végeztek. Ha nem is leszel ott jeles tanuló, de az életben tutira megállod majd a helyed!

Szerintem menj el a nyílt napra és személyesen is meggyőződhetsz az általam leírt infókról!

Sok sikert a jövőben!

2014. aug. 17. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
köszönöm! :)
2014. aug. 17. 22:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!