Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Ha az SZTE-n passzív vagyok,...

Ha az SZTE-n passzív vagyok, akkor elvégezhetek ennek ellenére egy OKJ-s képzést?

Figyelt kérdés
Túl vagyok egy nagy betegségen és nem érzem még készen magamat az egyetem folytatásához, de egy OKJ-s képzésre beiratkoznék, hogy addig is forogjon az agyam és ne lustuljon el, van rá lehetőségem?

2014. aug. 15. 14:42
 1/2 anonim ***** válasza:
Teljesen mindegy, hogy aktív vagy passzív féléven vagy, ha belefér az OKJ, simán megoldható.
2014. aug. 15. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Pontosan ahogy első is írta. Az okj független az egyetemi jogviszonyodtól. Dolgozni is dolgozhatnál teljes munkaidőben okj vagy egyetem mellett,persze más kérdés,hogy megoldani úgysem tudnád,mert nem lenne rá időd. De semmilyen jogszabály sem tiltja.
2014. aug. 15. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!